poniedziałek, 10 listopada 2014

1000!

 

Tysiąc wyświetleń! Dziękuję wam bardzo ;)

Może tysiąc wyswietleń to nie jest dużo, ale i tak strasznie się cieszę ;) 
Co do nowego postu, będzie niedługo. Postaram się dodać coś w przeciągu 3-4 dni, bo niestety w przyszłym tygodniu podejrzewam, że nie będę miała nawet czasu, żeby usiąść na chwilę a co dopiero pisać, czytać i poprawiać błędy ;p
 Dziękuję!!!

2 komentarze:

  1. Gratulacje !
    ps. Kiedy kontynuacja "Kiedy słowa..." ? :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Przepraszam! Będzie niedługo, obiecuje :)

    OdpowiedzUsuń