Tysiąc wyświetleń! Dziękuję wam bardzo ;)
Może tysiąc wyswietleń to nie jest dużo, ale i tak strasznie się cieszę ;)
Co do nowego postu, będzie niedługo. Postaram się dodać coś w przeciągu 3-4 dni, bo niestety w przyszłym tygodniu podejrzewam, że nie będę miała nawet czasu, żeby usiąść na chwilę a co dopiero pisać, czytać i poprawiać błędy ;p
Dziękuję!!!

Gratulacje !
OdpowiedzUsuńps. Kiedy kontynuacja "Kiedy słowa..." ? :)
Przepraszam! Będzie niedługo, obiecuje :)
OdpowiedzUsuń